Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym!

Jesteśmy polską firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej.

Od 1993 roku zajmujemy się zarówno produkcją, jak i sprzedażą hurtową oraz detaliczną wysokiej jakości odzieży dla kobiet.

Posiadamy własną szwalnię, co pozwala nam kontrolować wszystkie etapy produkcji oraz szyć ubrania zgodnie z najwyższą starannością, dbając o jakość wykończenia.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom dzisiejszego rynku, stworzyliśmy sklep internetowy DAWU.pl, gdzie znajdą Państwo produkty naszych marek odzieżowych: DAVID COLLECTION oraz CLASS.

Wśród prezentowanych w naszym sklepie fasonów znajdą Państwo szeroki wybór idealnie skrojonych bluzek, modnych sukienek oraz tunik dla kobiet. Nasz towar jest starannie selekcjonowany pod kątem naszych stałych jak i nowych klientów, z których większa część to Panie w rozmiarze Plus Size.

Dzięki swojemu doświadczeniu, od lat wprowadzamy do naszej oferty odzież w różnych kolorach i fasonach starając się dostosować do potrzeb naszych klientek.

W sklepie internetowym DAWU.pl możecie Państwo w komfortowy i przejrzysty sposób zakupić nasze produkty, ale również być na bieżąco informowanym o wszystkich nowościach pojawiających się w ofercie.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail sklep@dawu.pl lub telefonicznie pod numerem 505-496-561.